ایران، تهران، پیروزی، خیابان شکوفه
روزهای فرد
dr.m.talebi1381@gmail.com

سوالات متداول

سوالات اغلب پرسیده شده

پرسش و پاسخ سوالات

سوالاتی که در مورد خدمات زیبایی، از ما پرسیده میشود را در این بخش پاسخ داده ایم تا شما زیبایی جویان عزیز به راحتی بتوانید به جواب سوال هایتان دست یابید

در این بخش درمورد مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد صحبت می کنیم.

 

زمان شروع اثر و دوام بوتاکس:
اثر بوتاکس از دو ساعت بعد از تزریق شروع شده و طی ۷ روز قابل دیدن می شود که بصورت کاهش قدرت عضله اخم وپیشانی میباشدو بعد از ۱۴ تا ۲۱ روز به حداکثر می رسد. و برای مشاهده تاثیرات بعد از یکماه به پزشک مراجعه کنید.

 

دوام تاثیر بوتاکس حدود ۴ ماه می باشد و بعد از این مدت اثر آن بتدریج از بین می رود.

 

چه کسانی نباید بوتاکس تزریق کنند؟
۱ – خانمهای باردار و شیرده
۲ – بیماران با نارسایی حاد کلیوی
۳ – بیماریهای عصبی عضلانی مانند : میاستنی گراویس و ALS
۴ – مصرف کنندگان داروهای ضد انقعادقلبی مثل هپارین و وارفاین
۵ – کسانیکه آمینو گلیکوزید (مانند جنتامایسین و آمیکاسین) طی یک هفته قبل از بوتاکس مصرف کرده باشند.این افراد بعد از یک هفته از قطع دارو می توانند بوتاکس بزنند.

 

دوره نقاهت ندارد.

در این بخش به تمام سوالاتی که در مورد پلاسما وجود دارد پاسخ می دهیم. مانند مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد.

 

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند، چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی است که با جراحی کامل برطرف شود و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.


در این روش نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که فقط سطحی ترین لایه پوست آسیب میبند و درنتیجه اسکار بجا نمیگذارد ولی درعین حال بدلیل تبخیر قسمتهایی از لایه های عمقی، پوست جمع تر میگردد در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر میشود و روزنه ها کوچکتر شده و پوست ناحیه لیفت میشود.


معمولا یک جلسه درمان برای جوانسازی پلک کافی ست ولی شاید برحسب نوع نیاز پوست و جنس پوست جلسات دوم یاسوم با فواصل دو ماه نیازباشد.


زمان انجام این کار بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه است.


ماندگاری این کار دراز مدت است.


باید مراقب باشید که در ۷ روز اول پوسته های کربنی را نکنید. به مدت ۴ هفته از منابع مستقیم گرما ونورمثل نور خورشید ،صفحه مانیتور و…دوری کنید. به مدت ۷ تا ۱۴ روزباید از پماد چشمی ویتامین A و ترمیم کننده استفاده شود. و تا بهبودی زخمها از عینک آفتابی بزرگ حتی در منزل استفاده نمایید.

در این بخش به تمام سوالاتی که در مورد فیلرهای هیالورونیک اسید وجود دارد پاسخ می دهیم. مانند مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد.

یکی از راه های رفع چین و چروک های پوست تزریق ژل یا پرکننده است. استفاده از ژل برای حجیم کردن لب نیز اخیرا” طرفداران بیشتری پیدا کرده است. ژل ها انواع مختلفی دارند و توسط کمپانی های گوناگون ساخته می شوند. گفته شده ژل هایی که از ” هیالورونیک اسید ” ساخته شده اند، علاوه بر جبران حجم از دست رفته ، سنتز کلاژن را هم تحریک می کنند و به این وسیله به پوست قوام بیشتری می بخشند.
تزریق ژل فقط حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و نتایج آن فورا” قابل مشاهده است. ضمنا” به استراحت هم نیاز ندارد یعنی شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق به سرکار و زندگی روزانه خود بازگردید.
بهتر است هفت روز قبل ازتزریق از مصرف فرآورده هایی که انعقاد خون را به تاخیر می اندازند ( یا به اصطلاح خون را رقیق می کنند ) مانند آسپیرین،چای سبز،ویتامین E,مواردمشابه خودداری نمایید تا از احتمال خون مردگی یا خونریزی محل تزریق کاسته شود.
پزشک در ابتدا از شما درباره سوابق پزشکی تان از قبیل آلرژی های احتمالی یا داروهایی که استفاده می کنید ، سوال می کند.
سپس برای ثبت در پرونده از شما و بخشی از پوست که قرار است درمان شود عکس می گیرد. در ویزیت بعد از درمان هم که معمولا” دوالی ۳هفته بعد انجام می شود این عکس تکرار می شود تا تغییرات حاصل از تزریق مشخص و ثبت گردد. این عکس ها مانند سایر اسرار بیمار نزد پزشک محفوظ می ماند.
کیفیت ژل ها تنها به زمان ماندگاری آنها بعد از تزریق بستگی ندارد یعنی برخلاف تصور عامه مردم ، تنها ملاک خوب بودن یک ژل زمان ماندگاری آن نیست . زمان ماندگاری بسیاری از ژل های معتبر مانند “بلترو”،”رستیلن”،”ژوویدرم”،”استیلج”،”پرفکتا” ،رووفیل و غیره حدود شش ماه تا یک سال است در حالی که این زمان برای بسیاری از ژل های تقلبی بسیار بیشتر است!